niedziela, 22 stycznia 2017

6 NAJLEPSZYCH WPISÓW O TAJLANDII NA BLOGU


To co się zaczęło, w pewnym momencie musi się skończyć. O Tajlandii pisałam Wam już od dłuższego czasu. Jednakże dziś kończę serie wpisów na jej temat. Przynajmniej na jakiś czas. Powoli zacznę brać się za nową, choć ona będzie zdecydowanie krótsza.

Postanowiłam w ramach zamknięcia cyklu o Tajlandii, podsumować ją i przypomnieć Wam wpisy, które cieszyły się u Was największą popularnością.

W Internecie co dzień krążą liczne wpisy i na pewno nie raz przeoczymy jakiś, który mógłby nas zainteresować. Dlatego w celu przypomnienia powstał ten, który właśnie czytacie.

W związku z czym pragnę Wam przedstawić najlepszą 6-tkę.

1.  LUBISZ HOTELE? TEN BĘDZIE DOBRYM WYBOREM W PATTAYA

 

2.  Z WIZYTĄ W TAJSKIEJ SZKOLE


3.  NIETYPOWY OGRÓD TROPIKALNY

 
4.  UCIECZKA Z PATTAYA, CZYLI GDZIE NAJLEPIEJ WYPOCZNIESZ

 
5.  DREWNIANA ŚWIĄTYNIA BEZ GWOŹDZI W PATTAYA

 
6.  CZY TO LUDZKIE ZOO? POMIĘDZY ATRAKCJĄ A KONTROWERSJĄ 


Widzę, że  największą popularnością cieszyły się wpisy związane z Pattayą i jej okolicami. Ciekawe dlaczego one. Może kojarzyły się Wam najbardziej ze strefą wypoczynkową, w końcu nie każdy lubi zwiedzać zabytki.

Wśród tej złotej szóstki, pojawiły się jednak dwa rodzynki. Wizyta w szkole tajskiej oraz odwiedziny w wiosce plemion górskich, co miało miejsce bardziej na północy Tajlandii. Podejrzewam, że lubicie również takie posty, bo dotykają strefy życia lokalnej ludności. Człowiek ma w naturze ciekawość tego, jak żyje się gdzie indziej.

Mam nadzieję, że będziecie czekać z niecierpliwością na nowy cykl. Tymczasem odsyłam Was do tych, które już się pojawiły. Jeżeli nie czytaliście, któregoś z wybranej 6-tki to wpadnijcie. Wystarczy kliknąć wybrany powyżej punkt.

Przy okazji życzę Wam udanego nadchodzącego tygodnia i zapraszam częściej.  😀


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz