O MNIE


Witajcie,

Mam na imię Kasia, ale to już wiecie. Odkąd pamiętam, zawsze wiedziałam w jakim kierunku chcę iść. Było to nierozerwalnie związane z moim zamiłowaniem do podróży. Kiedy pojechałam do Włoch, mając jakieś 13 lat, wszystko obróciło się o 180 stopni.

Zawsze lubiłam oglądać przygody Indiany Jonesa i bajkę o Zaginionym złotym mieście; jednak dopiero po wycieczce do Włoch dostałam takiego podróżniczego bakcyla.

Postanowiłam, że po liceum pójdę na Turystykę i Rekreację. Tak też zrobiłam. Nie powiem otwarli mi wtedy oczy, że nie wszystko jest takie proste, a praca w turystyce, to nie wieczne wakacje. Człowiek był młody i na niektóre sprawy patrzył nieco naiwnie.

Studia przeleciały nie wiem kiedy, a ja koniec końców trafiłam do hotelu. Niemniej z podróży wcale nie zrezygnowałam, wręcz przeciwnie. Nie wyobrażam sobie cały rok siedzieć w domu.

Z czasem wolnej chwili zamiast rolowania Facebooka bez celu; zaczęłam czytać blogi podróżnicze, lifestylowe etc. Jednocześnie powoli kiełkowała u mnie myśl, aby zacząć pisać własny. Tak też się stało, w sierpniu 2015 roku. Niby nie dawno. Trwa to do dziś i nie żałuję ani minuty spędzonej na jego tworzeniu.

Wiem jedno, chcę Was inspirować do realizowania własnych podróży i jakichkolwiek innych marzeń. Człowiek powinien podążać za własnymi pragnieniami, nawet jeśli wydają się niemożliwe. Tak się składa, że życie nie jeden raz potrafi zaskoczyć.  Także nie dajcie sobie wmówić nikomu, że marzenia się nie spełniają i nie warto tracić na nie czasu. Warto, bez dwóch zdań.

Chcę byście czuli się tutaj swobodnie.  Bez Was tego bloga, by nie było. Komentujcie, pytajcie, wyrażajcie własne zdanie. Jestem tutaj dla Was.


1 komentarz:

  1. Hej! Gratuluje bloga, wlasnie sie wczytuje w Twoje podroze. Widze, ze mamy podobne zainteresowania, jestem zakochana w Portugalii i Hiszpanii, a takze w Meksyku. Jucatan to moje ulubione miejsce na ziemi, chcialam sie tam nawet przeprowadzic :) Pozdrawiam i zycze kolejnych podrozy - najlepiej dookola swiata :)

    OdpowiedzUsuń