niedziela, 18 marca 2018

PODRÓŻNICZA LISTA ZAKUPOWA+ DARMOWY PDFNierozłącznym elementem każdego planowania podróży są zakupy. Niekiedy nabywamy wprawy i wiemy, jak się za to zabrać, ale nie wszystkim przychodzi to łatwo. Dlatego stworzyłam podróżniczą listę zakupową.
Jednak zanim podam link do pdf-u do pobrania chciałabym podać Wam parę wskazówek, jak nie wrócić z zakupów z pełnymi torbami wszystkiego i niczego zarazem oraz nie dać się zaskoczyć, tym że o czymś zapomnieliśmy.

1. ROZEZNANIE

Po pierwsze sprawdzamy warunki danego kraju. Jaka będzie tam wtedy pogoda? Czy ewentualnie można tam kupić brakujący/e przedmiot/rzeczy w rozsądnej cenie. Czy hotel ma na wyposażeniu potrzebne nam rzeczy, byśmy nie musieli tego i owego brać ze sobą etc.

2. ZAWARTOŚĆ NASZYCH SZAF

Po drugie sprawdzamy, zawartość naszych szaf. Nie będziemy przecież bezsensu kupować czegoś, co już mamy. Szkoda pieniędzy.

3. SPISANIE POTRZEBNYCH RZECZY WEDŁUG KATEGORII

Kiedy już rozeznamy, czego nam w podróży będzie potrzeba i sprawdzimy, czy tego już nie mamy; możemy przystąpić do spisania naszej listy zakupów. Będzie nam tym łatwiej, gdy podzielimy sobie to na kategorie.

W tym momencie przychodzę Wam z pomocą w postaci podróżniczej listy zakupowej do pobrania. Każdej kategorii wyznaczyłam potrzebną według mnie określoną ilością miejsca. Dodatkowo dodałam kategorie Inne, gdyż czasem ciężko niektóre rzeczy do konkretnej kategorii przyporządkować. Zostawiłam też nieco miejsca na dodatkowe uwagi.

→  POBIERZ DARMOWY PDF Myślę, że taki gotowy arkusz, to duże ułatwienie niż spisywanie wszystkiego w dowolnej kolejności na karteczce, którą łatwo zgubić.

Nie pozostaje mi nic, jak życzyć Wam udanych podróżniczych zakupów. 😎

ps. Dajcie znać, gdybyście byli zainteresowani podobną, ale związaną z listą zakupową pamiątek już na miejscu.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz