niedziela, 27 marca 2016

SHARE WEEK 2016- MOJA ULUBIONA TRÓJECZKA#Share week 2016 organizowane przez Andrzeja Tucholskiego trwa, dlatego postanowiłam dołączyć i opublikować moją listę. Nie jest to trudne, bo wszystkie dziewczyny są genialne.

Stanowią dla mnie poniekąd mentorki niosące ze sobą inspiracje. Oczywiście podejrzewam, że chyba nie ma nikogo z kręgu blogerów, którzy by ich nie znali.

Lista byłaby o wiele dłuższa, ale skoro należy ograniczyć się do ścisłej trójeczki, to postanowiłam wybrać dziewczyny, które wpłynęły na to, że i ja zaczęłam pisać bloga. Trochę to trwało zanim się ostatecznie zdecydowałam, jednak pół roku temu nastąpił ten dzień. Ponadto nie raz służą swoją niesamowitą wiedzą innym, Na dodatek bije od nich optymizm i profesjonalizm.

DESIGN YOUR LIFE


Pierwszym jest Design your life. Właściwie powód jest prosty. Alina Moskwa pokazuje, że organizacja to prosta sprawa wystarczy parę trików i oczywiście jej organizer, który nie ma sobie lepszych. Z reguły, jeśli już kupowałam jakiś to używałam go może z miesiąc, bo po prostu nie spełniał moich oczekiwań. Z tym jest inaczej, zawsze mam go gdzieś w pobliżu i idealnie wpasowuje się w moje potrzeby.Poza tym blog jest pełen inspirujących wpisów, z których bije wręcz pozytywna energia. Zaraz mam ochotę kombinować z wystrojem wnętrz, co poza podróżowaniem stanowi moją małą słabość. Zaraziłam się również chęcią prowadzenia mojego własnego albumu Project life, o którym wcześniej nie miałam pojęcia. Także, jeżeli jakimś cudem nie znacie tego bloga, to koniecznie musicie to zrobić.

VADEMECUM BLOGERADrugim blogiem będzie Vademecum Blogera. Nie raz służył mi pomocą, dzięki zamieszczonym tam tutorialom związanych z prowadzeniem bloga. Beata Redzimska pisze zrozumiale, tak że każdy powinien sobie poradzić. Jeśli macie jakieś dylematy z kwestiami technicznymi już wiecie, gdzie się udać. Nie zawiedziecie się, na blogu panuje pełen profesjonalizm. JEST RUDOI na koniec strona Jest Rudo. Wiedza Natalii Sławek związana z fotografowaniem to istny diament. Nie raz tam zaglądam, aby uzupełnić swoje rozeznanie w tym temacie. Poza tym piękne zdjęcia mówią same za siebie. Szkoda, że nie mam Photoshopa, bo zapewne kupiłam jakieś do niego akcje właśnie od niej.

Jeśli piszecie bloga może się przyłączycie? Jakie blogi Wy byście wytypowali?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz